Image
Nahoru
Navigace

Reference

aneb důkaz místo slibů…

Petra je kreativní a zároveň velmi pečlivá a spolehlivá – kombinace, která je u grafika tak trochu zlatý grál. Při tvorbě grafiky se zajímá o souvislosti, doptá se na všechno relevantní tak, aby její výstupy byly nejenom líbivé, ale hlavně, aby fungovaly, jak mají. Není to typ grafika, co jen otrocky splní zadání, ale ráda poradí, nasměruje a upřímně vám řekne, když je váš zdánlivě brilantní nápad slepá ulička.

Jana Dolejšová
specialistka na marketingovou strategii, obsahový marketing, copywriting a sociální sítě

Petra je spolehlivá, svědomitá a proaktivní. Velmi kvalitní výstupy. Výborná spolupráce.

Benjamin Hasić
general manager, Foxo

Petru jsem vybrala pro spolupráci s naší firmou CamStreamer (a NetRex), protože se mi líbil její optimistický barevný styl a propracovaná webová prezentace. A nespletla jsem se. Spolupracovali jsme na tvorbě loga a vizuální identity, na návrhu stánků na výstavy, letáků i dalších online i offline materiálů. Petra se zajímá o kontext zadání, doptává se a díky tomu míří její návrhy většinou rovnou do černého. Nejasnosti bez problémů vykomunikujeme, je spolehlivá a akční. Navíc má v grafice široký záběr a je vidět, že ji její práce baví.

Ivana Hlobilová
UX designerka, copywriterka

Děkujeme za parádně odvedenou práci. Jsme 100% spokojeni jak přístupem, tak Vaším citem pro grafické zpracování. Z výsledku jsme nadšeni.

Štěpán Krejčiřík
spolumajitel KK Trek s.r.o.

Děkuji za krásné vizitky, mám z nich velikou radost! Petra skvěle vypracovala grafické návrhy vizitek, přestože jsme se nepotkaly osobně, dokázala se na mě naladit a předložit návrhy, z kterých jsem byla nadšená. Petra zajistila i tiskárnu, která mi dokázala v malém nákladu připravit pouzdro na vizitky za rozumnou cenu. Vážím si skvělé komunikace i profesionality. Těším se na další spolupráci!

Lenka Kilčevská
terapeutka

Petřin záběr je velmi široký – od bannerů po přípravu brožurek pro tisk. Je spolehlivá, pracuje tvrdě a zajímá se o pozadí zadání.

Pavlína Louženská
marketingová manažerka

Ukázková spolupráce. Velmi si vážím osobního přístupu a promptnosti řešení našich požadavků. Petra pro nás připravuje množství podkladů, především bannery a infografiky. Doporučuji!

Peter Kuna
projektový manažer, Dovolenka.sme.sk

Petra pro naši cestovní kancelář každoročně navrhuje katalog a to již od roku 2012. Můžeme se spolehnout, že návrhy budou odpovídat vkusu našich klientek. Její grafika je čistá, s vhodným prostorovým uspořádáním, nenudí, má pozitivní náboj a hezky zvolené barvy. Líbí se nám, že klade důraz na detail, jako je např. sladění barev grafických prvků a ilustračních obrázků. I chlapi prý mají chuť si zacvičit.

Ing. Lenka Nehodová
majitelka CK Lenka

Petra pro mne vyráběla vizitky a i když mé požadavky se několikrát měnily a nebyly úplně jednoduché, vždy bez problémů vše zapracovala a dokončila k mé spokojenosti.

Pavel Ungr
SEO specialista a konzultant on-line marketingu

Petra pro mě vyrobila grafické návrhy loga, vizitek, letáků a dalších reklamních materiálů. Spolupráce s ní byla špičková, komunikace bezproblémová. Na základě prvotní konzultace přesně vystihla moji představu a návrhy splnily všechny moje očekávání. Petra je kreativní a rychlá. Její práce je precizní, kompozičně vyvážená a barevně sladěná. Vřele doporučuji!

Denisa Hájková
spolumajitelka Čajovny Shisha II

Petra pro nás již více než rok dodává kreativu a co na ní nejvíce obdivuji, tak je její zodpovědnost a rychlost. Vím, že se ve všem na ni můžu spolehnout a cokoliv dodá, je vždy naprosto v pořádku.

Jana Bačová
tehdy Key account manager, H1.cz

Spolupráce s Petrou probíhala na jedničku, čistá svěží grafika a dobré porozumění požadavkům klienta. Oceňuji také velkou flexibilitu a upozorňování na různá úskalí následného tisku. Určitě ráda při další příležitosti spolupráci zopakuji.

Hana Blažková
nevěsta a marketingová specialistka

Petra has much of a sense for precision and her work can surely compete the top designs in the industry.

Miloš Zajíc
Graphic designer and Tools programmer

Při tvorbě svých webových stránek (foto web věnující se odkazu barokní architektury J. B. Santiniho) jsem poptával vytvoření loga. V rámci svého regionu jsem našel paní Gregušovou, jejíž tvorba mě velmi zaujala (posuzováno dle referencí na internetové prezentaci). Obrátil jsem se na ni s žádostí o tvorbu loga de novo, pouze na základě mého orientačního námětu. S výsledkem jsem nadmíru spokojen, vše proběhlo hladce a dle domluvy a potřebné podklady byly předány v dohodnutém formátu. Průběžné připomínky řešeny flexibilně. Následoval návrh vizitek pro týž účel, taktéž bez připomínek. Průběžně provedena flexibilně korektura dle (odůvodněné) připomínky tiskárny na základě nátisku. Bude-li v dohledné době potřeba, počítám s další spoluprací.

František Zahrádka
amatérský fotograf

Chci spolupracovat