Image
Nahoru
Navigace

CamStreamer

Návrh loga a celé vizuální identity - rok 2017

Pro firmu nabízející streamovací aplikaci (v kombinaci s kamerami) jsem navrhla nové logo a postupně i celou korporátní identitu. Například brand manuál, vizitky, hlavičkový papír, obálky, šablony pro on-line grafiku, leták, roll-up, výstavní stánky na veletrhy… Barevnost a částečně i tvarosloví identity vycházelo z původních barev (modrá a oranžová) a materiálů, které firma již nějakou dobu používala. Klient si přál zachovat kontinuitu.

Petru jsem vybrala pro spolupráci s naší firmou CamStreamer (a NetRex), protože se mi líbil její optimistický barevný styl a propracovaná webová prezentace. A nespletla jsem se. Spolupracovali jsme na tvorbě loga a vizuální identity, na návrhu stánků na výstavy, letáků i dalších online i offline materiálů. Petra se zajímá o kontext zadání, doptává se a díky tomu míří její návrhy většinou rovnou do černého. Nejasnosti bez problémů vykomunikujeme, je spolehlivá a akční. Navíc má v grafice široký záběr a je vidět, že ji její práce baví.

Ivana Hlobilová
marketing manager

Tady je pár vybraných ukázek.

Logo, logotype, corporate identity CamStreamer
corporate identity, vizuální identita, vizuální styl, branding CamStreamer CamStreamer triko potisk trika CamStreamer kelimekLogo, logotype, corporate identity CamStreamer CamOverlay