Pro větší projekty a značky

Logo & vizuální identita

Získáte grafiku, která má šmrnc a odráží jedinečnost a duši vaší značky

Potřebujete kvalitní vizuální prezentaci, abyste působili profesionálně a důvěryhodně?

Získáte kompletní vizuální identitu založenou na Brand strategii a vašich potřebách.

Chcete být vidět a nesplynout s davem?

Odliším vás od konkurence, abyste byli zapamatovatelní na první pohled.

Jen logo k úspěchu nestačí

Vizuální identita je mnohem víc než jen návrh loga a hraje důležitou roli v tom, jak zákazníci vnímají vaši značku napříč všemi médii. Díky dlouholetým zkušenostem pomohu vaší firmě vypadat jedinečně a mít funkční design.

Balíček na míru může obsahovat

 • Úvodní setkání, kde probereme vaše podnikání a potřeby – on-line, nebo osobně u kávy v Berouně.
 • Sestavíme zadání, definujeme cílovou skupinu, probereme vizi a preference, stanovíme cíle grafiky.
 • Logo – návrhy (počet dle požadavků, nejčastěji 3) a standardní formáty k použití v tisku i on-line.
 • Doplňkové logo – pokud je potřeba, nebo požadováno.
 • Fotorealistické vizualizace loga.
 • Vyberu vhodná písma – dostanete odkaz na stažení písma zdarma, nebo soubor zakoupeného písma včetně licence v případě placeného fontu.
 • Navrhnu vám barevnou paletu.
 • Manuál, kde budete mít vše přehledně v jednom dokumentu. K logu, značení barev (RGB, CMYK, HEX, případně Pantone) i pojmenování písem.
 • Návrh konceptu vizuální identity – prezentovaný na nějaké ukázce.
 • Tiskoviny dle přání – například vizitky, letáky, brožury, poukazy, pozvánky, hlavičkový papír, komplimentky a jiné.
 • On-line grafika dle vašich potřeb – např. sada reklamních bannerů, grafika pro profily na sociálních sítích atp.
 • Návrhy reklamních předmětů a jiného – razítko, potisk triček, hrnků aj.

Co pro vás udělám

 • Porozumím vašemu podnikání.
 • Najdu jedinečnou esenci vaší značky a převedu vizi do barev, písma a tvarů, které osloví vaše vysněné zákazníky.
 • Projdu si vaši konkurenci a její vizuální komunikaci.
 • Budu skicovat a hledat nejlepší řešení, vy dostanete jako výstup návrhy loga zpracované na počítači.

Benefity

 • Jedno on-line setkání, dotazník a za pár týdnů se již můžete těšit na svůj nový brand, který si zamilujete.
 • Navrhnu vám kompletní vizuální identitu a vy se zatím můžete věnovat svému podnikání.
 • Díky jednotnému stylu ulehčíte zákazníkovi orientaci. Ať už navštíví váš web, sociální sítě, provozovnu, nebo dostane vizitku, či newsletter, vždy bude na první pohled vědět, kde je, nebo kdo ho kontaktuje.
 • Budete vidět a získáte tak nové zákazníky.
 • Osobní přístup a nezaujatý pohled grafika.
 • Mohu vám zajistit tisk, nebo předat kontakty na ověřené dodavatele návazných služeb (pro tisk, textace, fotografie, ilustrace, marketing, tvorbu webu atp.).

Přidejte se ke spokojeným klientům

Jindřich Haluska

Spolupráce s Petrou je výborná, nemohli jsme si vybrat lepší grafičku. Zpracovávala pro náš start-up brand manuál včetně loga, vizitky, produktový katalog a další marketingové materiály pro náš stánek na veletrhu. Komunikace s Petrou je na vysoké úrovni, vždy odpovídá k věci a její připomínky a zpětná vazba je k nezaplacení.

Z odvedené práce a dodaných výstupů jsme nadšení a určitě s ní budeme i nadále spolupracovat. Spolupráci můžeme vřele doporučit.

Jindřich Haluska

spoluzakladatel startupu FitBee Planet

 

Andrea Voříšková

S Petrou je to jedna báseň. Oceňuju hlavně svižnou komunikaci, cit pro detail a flexibilitu spolupráce. Společně jsme vytvářeli brandmanuál advokátní kanceláře eLegal, marketingové materiály či vizitky, všechno v moderním, minimalistickém a vkusném stylu. Moc děkujeme!

Andrea Voříšková

advokátka – eLegal

 

Jana Dolejšová

Petra je kreativní a zároveň velmi pečlivá a spolehlivá – kombinace, která je u grafika tak trochu zlatý grál. Při tvorbě grafiky se zajímá o souvislosti, doptá se na všechno relevantní tak, aby její výstupy byly nejenom líbivé, ale hlavně, aby fungovaly, jak mají.

Není to typ grafika, co jen otrocky splní zadání, ale ráda poradí, nasměruje a upřímně vám řekne, když je váš zdánlivě brilantní nápad slepá ulička.

Jana Dolejšová

specialistka na marketingovou strategii, obsahový marketing, copywriting a sociální sítě

 

Jak to bude probíhat

01

Pojďme si popovídat

Pro mně je ideální videohovor, ale může to být i popovídání u kafe v Berouně. Pokud již víte, co vše od grafika potřebujete a máte zadání, skvělé. Pokud ne, nevadí, můžeme to vymyslet společně. Pomůžeme si dotazníkem, abychom na nic nezapomněli. Probereme vaše požadavky, preference, ideálního zákazníka a vyptám se na vše potřebné.

02

Sběr informací je základ

Udělám si on-line rešerši vašeho oboru a vizuální komunikace „konkurence“.
Domluvíme se, co se vám v grafice líbí, jestli spíš preferujete konzervativnější grafiku, nebo může být klidně i něco výrazného a odvážného. Můžeme udělat moodboard a sesbíráním vizuálních inspirací, vytvořit odrazový můstek pro koncepty grafiky a možné směry designu.

03

Grafický koncept

Na začátku skicuji, zejména logo. Je to fáze zkoušení nápadů a testování různých kreativních směrů. Následně jedinečnou esenci vaší značky převedu do barev, písma a grafiky. Vytvořím základy brand identity a celkového vizuálního stylu. Ukáži vám ho na nějaké ukázce.

04

Návrhy a úpravy

Po schválení konceptu vám vytvořím všechny potřebné materiály, které bude vaše značka potřebovat, abychom podpořili její rozkvět. Od tiskovin až po on-line grafiku pro sociální sítě. Pokud bude potřeba něco doladit, upravím to.

05

Zapečetěno a doručeno

Po odsouhlasení grafiky, vám pošlu dohodnuté výstupní formáty a můžete slavit. Obdržíte design manuál, který funguje jako vizuální návod při používání nové identity a obsahuje všechny její prvky jako logo, písmo a barevnou paletu.

Ještě by vás mohlo zajímat…

Kdy by mohla být grafika hotová?

Záleží na mé aktuální kapacitě. U drobných zakázek to bude otázka několika dní, u větších projektů několika týdnů. Nejlepší je mě kontaktovat a zarezervovat si čas pro váš projekt dopředu. Ideálně tak 1–2 měsíce předem.

Tvorba vizuální identity pak trvá přibližně 4–8 týdnů, ale závisí také na vaší komunikaci a včasné zpětné vazbě.

Navrhnete mi pouze logo?

Logo samotné vám bohužel nestačí. Je pouze jedním ze základních pilířů značky. Pro to, abyste zaujali a vystoupili z davu, potřebujete minimálně ještě svou barevnou paletu a vhodná písma. Ideálně i vlastní grafický styl, který přitáhne pozornost klientů. Jednotná vizuální identita materiálů napříč médii, vás učiní rozpoznatelnými a lépe zapamatovatelnými.

Nejlepším řešením je zadat tvorbu loga a identity najednou, protože se vše řeší společně na základě Brand strategie a mohu tak přemýšlet nad celým konceptem. Tak, aby byla grafika použitelná na všechny materiály a platformy, které máte v plánu používat. Vaše investice do grafiky tak bude nejpřínosnější.

Kolik stojí design?

Každý projekt je unikátní a má svá specifika. Po absolvování úvodní (on-line) schůzky a upřesnění zadání, jsem schopna vám poslat cenovou nabídku. Branding není pouze tvorba něčeho hezkého, ale jedná se o zásadní investici do vašeho podnikání a dalšího růstu.
Pro drobnější zakázky stačí poslat poptávku na e-mail.

Zajistíte mi i tisk?

Ano, tisk vám mohu také zprostředkovat. Spolupracuji s ověřenými tiskárnami. Balíček s tiskovinami vám přijde až domů, nebo do kanceláře.

Pojďme spolu vytvořit lovebrand,
který bude v souladu s vámi i vaším podnikáním.

Cena od 40 000,-

Termín dodání: 4–8 týdnů