O mně

Ráda vnáším estetiku do vizuálního prostoru

I kdyby jen leták, všechna má práce musí mít estetickou úroveň a plnit svůj účel. Mou vášní jsou projekty s pozitivním přesahem a pomoc ženám v jejich podnikání.

Petra Gregušová
skicování loga

Profesionálka s 18 lety praxe

Grafika je mou školní láskou – seznámily jsme se během studií na střední uměleckoprůmyslové škole. Při studiu grafického a obalového designu na vyšší odborné škole už mi bylo jasné, že se s ní jen tak nerozloučím. A tak jsem skočila rovnýma nohama do praxe. Prací v několika reklamních agenturách a grafických studiích jsem ji poznala důvěrně. Znám všechny její vrtochy i světlé stránky.

Srdcovka: značky s ekologickým přesahem

V roce 2012 jsem se odhodlala a vykročila na volnou nohu. Zamilovala jsem si přímou komunikaci s klienty. Mám ráda ten kreativní proces, kdy pomáhám vytvořit tvář značky.

Vítám dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře a oboustranné spokojenosti.

Srdeční záležitostí jsou pro mě projekty, které nějak pomáhají, nebo mají ekologický přesah. Zvlášť pokud jde o udržitelné značky, kreativní obory, gastronomii, kosmetiku, design, umění a módu.

Petra Gregušová
Petra Gregušová

Nejraději pomáhám ženám s jejich podnikáním

Mám radost, když svou grafikou mohu podpořit podnikatelky při přeměně jejich snu ve skutečnost. Být u zrodu nové značky, nebo je díky své grafice posunout na další úroveň. Ale baví mě i rozvíjet a ladit grafický styl již zavedených značek. Ať už pro firmy, podnikatelky, nebo freelancerky.

Pojďme se potkat

Ukážu vám, že grafika není jen disciplína plná složitých termínů. Ale krásný doplněk vašeho podnikání.