Image
Nahoru
Navigace

Tvořím s láskou a pečlivostí

Profesionálka se 17 lety praxe

Grafika je mou školní láskou – seznámily jsme se během studií na střední uměleckoprůmyslové škole. Při studiu grafického a obalového designu na vyšší odborné škole už mi bylo jasné, že se s ní jen tak nerozloučím. A tak jsem skočila rovnýma nohama do praxe. Prací v několika reklamních agenturách a grafických studiích jsem ji poznala důvěrně. Znám všechny její vrtochy i světlé stránky. Sama jsem si odnesla hlavně zaměření na kvalitu odevzdávané práce. I kdyby jen vizitka, všechna má práce musí mít estetickou úroveň a plnit svůj účel.

Petra Gregušová

Srdcovka: projekty s ekologickým přesahem

V roce 2012 jsem se odhodlala a vykročila na volnou nohu. Zamilovala jsem si přímou komunikaci s klienty. Mám ráda ten kreativní proces, kdy pomáhám vytvořit tvář značky. Vítám dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře a oboustranné spokojenosti. Zvlášť pokud jde o kreativní obory, gastronomii, kosmetiku, design, umění, módu a udržitelné značky.

Nejraději pomáhám ženám s jejich podnikáním

Mám radost, když svou grafikou mohu podpořit podnikatelky při přeměně jejich snu ve skutečnost. Být u zrodu nové značky, nebo je díky své grafice posunout na další úroveň. Značky, která zaujme a bude skvěle fungovat. Baví mě i dlouhodobě rozvíjet a ladit grafický styl již zavedených značek. Ať už pro podnikatelky, freelancerky, nebo firmy.

Pojďme se potkat

Ukážu vám, že grafika není jen disciplína plná složitých termínů. Ale krásný doplněk vašeho podnikání.

Chci krásnou grafiku

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit