Image
Nahoru
Navigace

Tvořím s láskou a pečlivostí

Jak to začalo…

Grafika je mou školní láskou – seznámily jsme se během studií na střední uměleckoprůmyslové škole. A na vyšší odborné škole, při studiu grafického a obalového designu, už mi bylo jasné, že se s grafikou nerozloučím. Hned po škole jsem proto skočila rovnýma nohama do praxe. Prací v několika reklamních agenturách a grafických studiích jsem ji poznala důvěrně. Znám všechny její vrtochy i světlé stránky a vím, jak s ní obratně zacházet.

Grafický design tvořím již 17 let

A v roce 2012 jsem přešla na volnou nohu. Baví mě přímá komunikace s klienty a těší jejich spokojenost. Mám ráda ten kreativní proces, kdy na základě vašich přání, potřeb a cílové skupiny, pomáhám vytvořit tvář značky. Značky, která zaujme a bude skvěle fungovat. Těší mě i dlouhodobě rozvíjet a ladit grafický styl již zavedených značek. Ať už jste podnikatel, firma, nebo freelancer.

Umím se vyptat na vše potřebné a mám schopnost nacítit se na váš projekt, číst mezi řádky a díky tomu na 99% dodávám návrhy, které vám sednou na první dobrou.

Chcete být vidět a nesplynout s davem? Postarám se o to.

Navrhnu vám logo a atraktivní identitu, díky které:
1. Budete působit profesionálně.
2. Oslovíte vhodnou cílovou skupinu – ideálního zákazníka.
3. Zaujmete a odlišíte se od konkurence.
4. Váš brand bude rozpoznatelný a pomůže vám prodávat.

S kým nejraději spolupracuji?

Těší mě, když svou grafikou mohu podpořit podnikatele při přeměně jejich snu ve skutečnost, být u zrodu nové značky, nebo je díky své grafice posunout na další úroveň. Zvlášt pokud jde o kreativní obory, gastronomii, kosmetiku, design, umění nebo módu. Ráda pracuji na smysluplných projektech, které mají ekologický přesah atp. Vítám dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře a oboustranné spokojenosti. Jsem vděčná, když mohu podpořit ženy v jejich podnikání.

Ráda vám poradím a vše vysvětlím

Nemusíte mít obavy, pokud se ztrácíte v grafických a marketingových pojmech. Snažím se s klienty komunikovat lidsky, případně vám odborný termín ráda vysvětlím. Nebojte se zeptat. Já se vás také budu hodně ptát, abych navrhla grafiku, která bude nejen hezká, ale i užitečná. A bude v souladu s vámi a vaší značkou.

Pojďme spolu vytvořit něco skvělého

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit