Image
Nahoru
Navigace

Tvořím s láskou a pečlivostí

Grafický design tvořím již přes 15 let

A v roce 2012 jsem přešla na volnou nohu. Baví mě přímá komunikace s klienty a těší jejich spokojenost. Mám ráda kreativní proces, kdy na základě jejich cílové skupiny, potřeb a vizí, pomáhám vytvořit tvář značky. Značky, která toto vše obsáhne, zaujme a bude skvěle fungovat. Těší mě i dlouhodobě rozvíjet a ladit grafický styl stávajících značek.

Jak to začalo…

Grafika je mou školní láskou – seznámily jsme se během studií na střední uměleckoprůmyslové škole. A na vyšší odborné škole, při studiu grafického a obalového designu, už mi bylo jasné, že se s grafikou nerozloučím. Hned po škole jsem proto skočila rovnýma nohama do praxe. Prací v několika reklamních agenturách a grafických studiích jsem ji poznala důvěrně. Znám všechny její vrtochy i světlé stránky a vím, jak s ní obratně zacházet.

Proč dělám to, co dělám?

1/ Baví mě to. Od velikých projektů až po menší.
2/ Mám ráda svobodu a jsem ráda svým pánem.
3/ Těší mě přispívat k hezčímu okolí.

S kým nejraději spolupracuji?

Nejvíc mě těší pomáhat podnikatelům přeměnit jejich sen ve skutečnost a být u zrodu nové značky. Zvláště pokud jde o kreativní obory, kosmetiku, gastronomii, design, umění nebo módu. Ráda pracuji na smysluplných projektech, které mají charitativní či ekologický přesah. Vítám dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře a oboustranné spokojenosti. Jsem vděčná, když mohu podpořit ženy v jejich podnikání.

Ráda vám poradím a vše vysvětlím

Nemusíte mít obavy, pokud se ztrácíte v grafických a marketingových pojmech. Snažím se s klienty komunikovat lidsky, případně vám odborný termín ráda vysvětlím. Nebojte se zeptat. Já se vás také budu hodně ptát, abych navrhla grafiku, která bude nejen hezká, ale i užitečná. A bude v souladu s vámi a vaší značkou.

Pojďme spolu vytvořit něco skvělého

Petra Gregušová

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit