Jana Dolejšová

Petra je kreativní a zároveň velmi pečlivá a spolehlivá – kombinace, která je u grafika tak trochu zlatý grál. Při tvorbě grafiky se zajímá o souvislosti, doptá se na všechno relevantní tak, aby její výstupy byly nejenom líbivé, ale hlavně, aby fungovaly, jak mají.

Není to typ grafika, co jen otrocky splní zadání, ale ráda poradí, nasměruje a upřímně vám řekne, když je váš zdánlivě brilantní nápad slepá ulička.

Jana Dolejšová

specialistka na marketingovou strategii, obsahový marketing, copywriting a sociální sítě

Děkujeme za parádně odvedenou práci. Jsme 100% spokojeni jak přístupem, tak Vaším citem pro grafické zpracování. Z výsledku jsme nadšeni.

Štěpán Krejčiřík

spolumajitel KK Trek

Jindřich Haluska

Spolupráce s Petrou je výborná, nemohli jsme si vybrat lepší grafičku. Zpracovávala pro náš start-up brand manuál včetně loga, vizitky, produktový katalog a další marketingové materiály pro náš stánek na veletrhu. Komunikace s Petrou je na vysoké úrovni, vždy odpovídá k věci a její připomínky a zpětná vazba je k nezaplacení.

Z odvedené práce a dodaných výstupů jsme nadšení a určitě s ní budeme i nadále spolupracovat. Spolupráci můžeme vřele doporučit.

Jindřich Haluska

spoluzakladatel startupu FitBee Planet v Dubaji

Jaroslava Trnková

Mockrát děkuju za skvělý profesní zážitek. Petra je profesionální, má smysl pro detail, pozorně naslouchá přáním a potřebám, o práci hodně přemýšlí a výsledek je – v mém případě – logo, které je přesně takové, jaké jsem si představovala. Ihned jsem pak požádala o grafiku záložek a netrvalo dlouho a opět jsem měla v mailu práci, která naprosto splnila moje představy. Určitě se na Petru v budoucnu ještě obrátím.

Jaroslava Trnková

zakladatelka projektu ČtemeČesky a překladatelka

Andrea Voříšková

S Petrou je to jedna báseň. Oceňuju hlavně svižnou komunikaci, cit pro detail a flexibilitu spolupráce. Společně jsme vytvářeli brandmanuál advokátní kanceláře eLegal, marketingové materiály či vizitky, všechno v moderním, minimalistickém a vkusném stylu. Moc děkujeme!

Andrea Voříšková

advokátka – eLegal

Veronika Máslíková

Spolupráci s paní Petrou Gregušovou mohu vřele doporučit, její jednání je velmi profesionální a odvedená práce kvalitní.

Vytvářela s námi od začátku celý vizuál organizace (od grafiky vizitek, přes množství různých plakátů a letáků, až po merch naší osvětové kampaně) a jsme velmi spokojeni. Důležité pro nás je také to, že umí zareagovat rychle, když nám něco hoří.

Veronika Frühbauer

ředitelka organizace Dementia

Katka Kateřina Tygl

Petru oceňuji jako grafičku pro mnoho věcí:

  1. Dodržuje termíny (wow)
  2. Umí se dobře zeptat a nacítit na projekt, aby dodala návrh přesně tak, jak si přejete
  3. Nad celou tvorbou opravdu přemýšlí
  4. Skvěle komunikuje…

Děkuji za spolupráci a veškerou tvoji tvorbu! Určitě se na Petru v budoucnu ještě obrátím.

Kateřina Tygl

specialistka na online marketing, marketingová mentorka a byznys poradkyně, lektorka

Petra Dolejšová

Petra mi pomáhala s mou novou značkou při odchodu na volnou nohu. Spolupráce byla skvělá – Peťa už mě znala z předchozích let a krásně promítla „mou osobnost“ do nového loga. Byl na ni spoleh, na všechna její doporučení jsem dala a dostala výsledek, který mě doprovází na každém volnonožčím kroku a dělá mi radost. Moc děkuju za tuhle příjemnou a profi spolupráci!

Petra Dolejšová

advokátka

Hana Dolečková

Já jsem věděla, že oslovit vás bude dobrý nápad! Symbol je naprosto geniální, opravdu jste mě nadchla – v podstatě mám takové jarní vánoce :). Vypadá to úžasně, i to „razítko“, tedy kulaté logo se mi moc líbí a už dokonce vím, na čem ho určitě použiju – plakáty předávám v tubusu, na víčku se bude krásně vyjímat. Zároveň velmi děkuji i za bonusové návrhy!

Hana Dolečková

genealožka

Ivana Hlobilová

Petru jsem vybrala pro spolupráci s naší firmou CamStreamer, protože se mi líbila její  propracovaná webová prezentace. A nespletla jsem se. Spolupracovali jsme na tvorbě loga a vizuální identity, na návrhu stánků na výstavy, letáků i dalších online i offline materiálů. Petra se zajímá o kontext zadání, doptává se a díky tomu míří její návrhy většinou rovnou do černého. Nejasnosti bez problémů vykomunikujeme, je spolehlivá a akční. Navíc má v grafice široký záběr a je vidět, že ji její práce baví.

Ivana Hlobilová

marketing manager – CamStreamer

Petra je spolehlivá, svědomitá a proaktivní. Velmi kvalitní výstupy. Výborná spolupráce.

Benjamin Hasić

general manager – Foxo

Děkuji za krásné vizitky, mám z nich velikou radost!

Petra skvěle vypracovala grafické návrhy vizitek, přestože jsme se nepotkaly osobně, dokázala se na mě naladit a předložit návrhy, z kterých jsem byla nadšená. Zajistila i tiskárnu, která mi dokázala v malém nákladu připravit pouzdro na vizitky za rozumnou cenu. Vážím si skvělé komunikace i profesionality. Těším se na další spolupráci!

Lenka Kilčevská

terapeutka

Ukázková spolupráce. Velmi si vážím osobního přístupu a promptnosti řešení našich požadavků. Petra pro nás připravuje množství podkladů, především bannery a infografiky. Doporučuji!

Peter Kuna

projektový manažer – Dovolenka.sme.sk

Petra mi navrhla parádní vizitky pro UX textaře – ano, pro mě Petra je skvělá! Proč? Pochopí zadání, navrhne vylepšení a zdůvodní ho, vy souhlasíte, protože má pravdu. Pak zajistí výrobu vizitek a pošle vám to až na stůl. A to vše rychle a bez zbytečných keců. Vizitky jsou parádní a já nadšený. Jak říkám, Petra je skvělá! Najměte si ji na návrh a tvorbu vizitek. Fakt.

Adam Vrána

UX designér a textař

Petřin záběr je velmi široký – od bannerů po přípravu brožurek pro tisk. Je spolehlivá, pracuje tvrdě a zajímá se o pozadí zadání.

Pavlína Louženská

tehdy marketingová manažerka – H1.cz

Petra pro mne vyráběla vizitky a i když mé požadavky se několikrát měnily a nebyly úplně jednoduché, vždy bez problémů vše zapracovala a dokončila k mé spokojenosti.

Pavel Ungr

SEO specialista a konzultant on-line marketingu

Petra pro nás již více než rok dodává kreativu a co na ní nejvíce obdivuji, tak je její zodpovědnost a rychlost. Vím, že se ve všem na ni můžu spolehnout a cokoliv dodá, je vždy naprosto v pořádku.

Jana Bačová

tehdy Key account manager – H1.cz

Spolupráce s Petrou probíhala na jedničku, čistá svěží grafika a dobré porozumění požadavkům klienta. Oceňuji také velkou flexibilitu a upozorňování na různá úskalí následného tisku. Určitě ráda při další příležitosti spolupráci zopakuji.

Hana Blažková

jako klient nevěsta, jinak marketingová specialistka