Image
Nahoru
Navigace

Doporučení

aneb důkazy místo slibů…

Petra je kreativní a zároveň velmi pečlivá a spolehlivá – kombinace, která je u grafika tak trochu zlatý grál. Při tvorbě grafiky se zajímá o souvislosti, doptá se na všechno relevantní tak, aby její výstupy byly nejenom líbivé, ale hlavně, aby fungovaly, jak mají. Není to typ grafika, co jen otrocky splní zadání, ale ráda poradí, nasměruje a upřímně vám řekne, když je váš zdánlivě brilantní nápad slepá ulička.

Jana Dolejšová
specialistka na marketingovou strategii, obsahový marketing, copywriting a sociální sítě

Děkujeme za parádně odvedenou práci. Jsme 100% spokojeni jak přístupem, tak Vaším citem pro grafické zpracování. Z výsledku jsme nadšeni.

Štěpán Krejčiřík
spolumajitel KK Trek s.r.o. a Restaurace Sport

Já jsem věděla, že oslovit vás bude dobrý nápad! Symbol je naprosto geniální, opravdu jste mě nadchla – v podstatě mám takové jarní vánoce :). Vypadá to úžasně, i to “razítko”, tedy kulaté logo se mi moc líbí a už dokonce vím, na čem ho určitě použiju – plakáty předávám v tubusu, na víčku se bude krásně vyjímat. Zároveň velmi děkuji i za bonusové návrhy!

Hana Dolečková
genealožka

Spolupráci s paní Petrou Gregušovou mohu vřele doporučit, její jednání je velmi profesionální a odvedená práce kvalitní. Vytvářela s námi od začátku celý vizuál organizace (od grafiky vizitek, přes množství různých plakátů a letáků, až po merch naší osvětové kampaně) a jsme velmi spokojeni. Důležité pro nás je také to, že umí zareagovat rychle, když nám něco hoří.

Veronika Maslíková
ředitelka organizace Dementia

S Petrou je to jedna báseň. Oceňuju hlavně svižnou komunikaci, cit pro detail a flexibilitu spolupráce. Společně jsme vytvářeli brandmanuál advokátní kanceláře eLegal, marketingové materiály či vizitky, všechno v moderním, minimalistickém a vkusném stylu. Moc děkujeme!

Andrea Pavelcová
právnička v eLegal

Petru jsem vybrala pro spolupráci s naší firmou CamStreamer (a NetRex), protože se mi líbil její optimistický barevný styl a propracovaná webová prezentace. A nespletla jsem se. Spolupracovali jsme na tvorbě loga a vizuální identity, na návrhu stánků na výstavy, letáků i dalších online i offline materiálů. Petra se zajímá o kontext zadání, doptává se a díky tomu míří její návrhy většinou rovnou do černého. Nejasnosti bez problémů vykomunikujeme, je spolehlivá a akční. Navíc má v grafice široký záběr a je vidět, že ji její práce baví.

Ivana Hlobilová
marketing manager – Camstreamer

Petra mi pomáhala s mou novou značkou při odchodu na volnou nohu. Spolupráce byla skvělá – Peťa už mě znala z předchozích let a krásně promítla “mou osobnost” do nového loga. Byl na ní spoleh, na všechna její doporučení jsem dala a dostala výsledek, který mě doprovází na každém (volném:) kroku a dělá mi radost 🙂

Petra Dolejšová
advokátka

Děkuji za krásné vizitky, mám z nich velikou radost! Petra skvěle vypracovala grafické návrhy vizitek, přestože jsme se nepotkaly osobně, dokázala se na mě naladit a předložit návrhy, z kterých jsem byla nadšená. Petra zajistila i tiskárnu, která mi dokázala v malém nákladu připravit pouzdro na vizitky za rozumnou cenu. Vážím si skvělé komunikace i profesionality. Těším se na další spolupráci!

Lenka Kilčevská
terapeutka

Petra je spolehlivá, svědomitá a proaktivní. Velmi kvalitní výstupy. Výborná spolupráce.

Benjamin Hasić
general manager – Foxo

Ukázková spolupráce. Velmi si vážím osobního přístupu a promptnosti řešení našich požadavků. Petra pro nás připravuje množství podkladů, především bannery a infografiky. Doporučuji!

Peter Kuna
projektový manažer – Dovolenka.sme.sk

Petra mi navrhla parádní vizitky pro UX textaře – ano, pro mě 🙂 Petra je skvělá! Proč? Pochopí zadání, navrhne vylepšení a zdůvodní ho, vy souhlasíte, protože má pravdu. Pak zajistí výrobu vizitek a pošle vám to až na stůl. A to vše rychle a bez zbytečných keců. Vizitky jsou parádní a já nadšený. Jak říkám, Petra je skvělá! Najměte si ji na návrh a tvorbu vizitek. Fakt.

Adam Vrána
UX designér a textař

Petra pro mě vyrobila grafické návrhy loga, vizitek, letáků a dalších reklamních materiálů. Spolupráce s ní byla špičková, komunikace bezproblémová. Na základě prvotní konzultace přesně vystihla moji představu a návrhy splnily všechny moje očekávání. Petra je kreativní a rychlá. Její práce je precizní, kompozičně vyvážená a barevně sladěná. Vřele doporučuji!

Denisa Hájková
spolumajitelka Čajovny Shisha II

Petřin záběr je velmi široký – od bannerů po přípravu brožurek pro tisk. Je spolehlivá, pracuje tvrdě a zajímá se o pozadí zadání.

Pavlína Louženská
tehdy marketingová manažerka – H1.cz

Petra pro mne vyráběla vizitky a i když mé požadavky se několikrát měnily a nebyly úplně jednoduché, vždy bez problémů vše zapracovala a dokončila k mé spokojenosti.

Pavel Ungr
SEO specialista a konzultant on-line marketingu

Petra pro nás již více než rok dodává kreativu a co na ní nejvíce obdivuji, tak je její zodpovědnost a rychlost. Vím, že se ve všem na ni můžu spolehnout a cokoliv dodá, je vždy naprosto v pořádku.

Jana Bačová
tehdy Key account manager – H1.cz

Spolupráce s Petrou probíhala na jedničku, čistá svěží grafika a dobré porozumění požadavkům klienta. Oceňuji také velkou flexibilitu a upozorňování na různá úskalí následného tisku. Určitě ráda při další příležitosti spolupráci zopakuji.

Hana Blažková
jako klient nevěsta, jinak marketingová specialistka

Petra has much of a sense for precision and her work can surely compete the top designs in the industry.

Miloš Zajíc
Graphic designer and Tools programmer

Chci spolupracovat