FitBee Planet

Pro e-shop s ořechovými másly jsem navrhla logo a vypracovala celou vizuální identitu, která zahrnovala veškeré potřebné propagační a brandové materiály.

V roce 2021 jsem začala spolupracovat s tehdy nově vznikající značkou FitBee Planet a je to naprosto skvělé. Patří mezi mé srdcové klienty, protože spolupracovat s někým, kdo klade důraz na ekologii, je v souladu s mými hodnotami. A za takové projekty jsem moc vděčná. Navíc zákazník měl jasnou představu, co se mu v grafice líbí, vypracované persony a tak nám práce krásně šla od ruky.

FitBee Planet
logo, logotyp FitBee Planet

Preference a zadání od klienta

Klient si přál spíše typografické logo, které by mělo být hravé, moderní a nadčasové. V grafice se jim líbí minimalismus a celkově jim šlo o to, aby zaujali a působili profesionálně.

bannery FitBee Planet
Balíček

Logo a kompletní vizuální identita

Realizace

2021

manuál FitBee Planet

Barevnost

Zákazník preferoval přírodní barvy, které by odrážely, že nabízí potraviny vyráběné z pečlivě vybraných surovin. Pro akcent a plánovanou oblast fit produktů jsme ji nakonec doplnili navíc o tyrkysovou barvu.

manuál FitBee Planet

Ekologický tisk

FitBee Planet chce podnikat co nejšetrněji k přírodě, minimalizovat používání plastů, mít obaly plně recyklovatelné, kompostovatelné nebo rozložitelné. V tomto duchu se neslo i směřování, jak by měla vypadat jejich prezentace po vizuální stránce.

Pro balení zásilek, vizitky, kartičky, cedulky atp. chtěl klient vše tisknout jen černou barvou na ekologický hnědý kraftový papír.

taska FitBee Planet
tiskoviny na kraftovém papíře FitBee Planet
katalog FitBee Planet
katalog FitBee Planet
katalog FitBee Planet

Využití image fotografií

Pro marketingové materiály, kde bylo žádoucí, aby na nich byly barevné fotky produktů, se tisklo klasicky barevně.

roll-up FitBee Planet
grafika FitBee Planet

Výsledkem je moderní a jednotná vizuální identita, která podtrhuje hodnoty značky. A také dlouhotrvající a příjemná spolupráce. Pro mě se FitBee Planet stalo love brandem a doufám, že jím bude i pro zákazníky.

Jindřich Haluska

Spolupráce s Petrou je výborná, nemohli jsme si vybrat lepší grafičku. Zpracovávala pro náš start-up brand manuál včetně loga, vizitky, produktový katalog a další marketingové materiály pro náš stánek na veletrhu.

Komunikace s Petrou je na vysoké úrovni, vždy odpovídá k věci a její připomínky a zpětná vazba je k nezaplacení. Z odvedené práce a dodaných výstupů jsme nadšení a určitě s ní budeme i nadále spolupracovat. Spolupráci můžeme vřele doporučit.

Jindřich Haluska

Co-founder FitBee Planet

Více informací k vizuálním identitám najdete v nabídce Logo & vizuální identita >>

Chcete také grafiku, ze které budete nadšení?